August 26, 2015

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2015

Ακριτίδου Ολυμπία Ιατρικής (Θεσσαλονίκη)
Αλεξίου Δημήτριος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών (Θεσσαλονίκη)
Αρβανιτίδης Χρήστος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΤΕ (Κοζάνη)
Γιόντης Κωνσταντίνος Μαθηματικών (Ιωάννινα)
Γκάνας Ζαφείρης Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΤΕ (Κοζάνη)
Δίσκος Κωνσταντίνος Βιολογίας (Ηράκλειο)
Ελευθεριάδου Ελένη Ιατρικής (Θεσσαλονίκη)
Θεμελή Νίκη Πολιτικών Μηχανικών (Θεσσαλονίκη)
Θεοδώρου Ευθύμης Μηχανολόγων Μηχανικών ΤΕ (Σέρρες)
Καλλιανίδης Ευστάθιος Κτηνιατρικής (Θεσσαλονίκη)
Καραβίτη Δέσποινα Πολιτικών Μηχανικών (Ξάνθη)
Καραγιάννης Γεώργιος Εφαρμοσμένης Πληροφορικής (Θεσσαλονίκη)
Καρούση Μαρία Αστυφυλάκων
Καρτσιώλη Σοφία Αγρονόμων & Τοπογράφων Μηχανικών'
Κορδάλης Γρηγόριος Πολιτικών Μηχανικών ΤΕ (Θεσσαλονίκη)
Κώστας Σταύρος Εκπαιδευτικών Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΑΣΠΑΙΤΕ
Λιάζου Δέσποινα Ιατρικής (Ιωάννινα)
Λιμπάρης Ορέστης Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ (Άρτα)
Μακαρονά Ευαγγελία Διοίκησης Επιχειρήσεων (Κοζάνη)
Μαλιούσης Ηλίας Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών και Πληροφορικής (Ιωάννινα)
Μαρινίδου Όλγα Οπτικής και Οπτομετρίας (Αθήνα)
Μπακυρτσής Δημήτριος Μηχανικών Φυσικών Πόρων & Περιβάλλοντος ΤΕ (Χανιά)
Μπέλλου Αναστασία Μηχανικών Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών (Κοζάνη)
Νάντση Κωνσταντίνα Τεχνολόγων Γεωπόνων (Λάρισα)
Ντερελή Αθανασία Στατιστικής & Ασφαλιστικής Επιστήμης (Πειραιάς)
Ντινόπουλος Νικόλαος Πολιτικών Μηχανικών (Βόλος)
Οτουντζίδης Νικόλαος Ιατρικής (Θεσσαλονίκη)
Παυλίδης Ιωάννης Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών (Ξάνθη)
Πεντερίδου Σεβαστή Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΠΑΜΑΚ (Θεσσαλονίκη)
Πριβαρτιτσιάνη Βασιλική Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (Θεσσαλονίκη)
Πρόιος Αθανάσιος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών (Θεσσαλονίκη)
Ράδης Γεώργιος Διοίκησης Επιχειρήσεων (Σέρρες)
Ρίζος Κωνσταντίνος Μηχανικών Αυτοματισμού ΤΕ (Θεσσαλονίκη)
Σαπουντζής Δημήτριος Αγροτικής Ανάπτυξης (Ορεστιάδα)
Σέτινα Κωνσταντίνα Οικονομικών Επιστημών (Ιωάννινα)
Σιδηροπούλου Χρύσα Ιατρικών Εργαστηρίων (Λάρισα)
Σταλίκα Ιωάννα Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (Κοζάνη)
Στράντζαλη Ευδοκία Μαθηματικών και Εφαρμοσμένων Μαθηματικών (Ηράκλειο)
Στυλιανάκης Σάββας Βιολογίας (Θεσσαλονίκη)
Τζαφέρης Πέτρος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (Λάρισα)
Τζώγας Παναγιώτης Τεχνολόγων Γεωπόνων (Λάρισα)
Τόπκας Σταύρος Ιατρικής (Θεσσαλονίκη)
Τυρπάνη Γεωργία Οικονομικών Επιστημών (Βόλος)
Τυρπάνης Τρύφων Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΠΑΜΑΚ (Θεσσαλονίκη)
Χρήστου Κωνσταντίνος Μηχανικών Επιστήμης Υλικών (Ιωάννινα)

 


June 15, 2015

ΕΓΓΡΑΦΕΣ 2015

Οι εγγραφές για το νέο σχολικό έτος ξεκίνησαν! Σας περιμένουμε στο φροντιστήριό μας για περισσότερες πληροφορίες..

Μια επίσκεψη θα σας πείσει!!


February 2, 2015

ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ 2014

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ
Αθανασιάδης Αντρέας Οικονομικών Επιστημών (Θεσσαλονίκη)
Αλεξίου Δημήτρης Μαθηματικών (Θεσσαλονίκη)
Αναγνωστόπουλος Αλέξανδρος Διοίκησης Επιχειρήσεων & Οργανισμών (Καλαμάτα)
Γέντζη Αναστασία Οικονομικών Επιστημών (Ιωάννινα)
Γιόντη Θεοδώρα Περιβάλλοντος (Μυτιλήνη)
Γουλάκη Ιωάννα Αγροτικής Οικονομίας & Ανάπτυξης (Αθήνα)
Καλλιανίδης Ευστάθιος Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών & Πληροφορικής (Ιωάννινα)
Καπαγιάρογλου Αναστάσιος Διοίκησης Επιχειρήσεων (Σέρρες)
Καραβίτη Ελπινίκη  Οικονομικών Επιστημών (Θεσσαλονίκη)
Καραγιοβάννης Ελευθέριος Μηχανικών Οικονομίας και Διοίκησης (Χίος)
Καραμαλάκης Θωμάς Μαθηματικών (Ιωάννινα)
Καραντουμάνης Εμμανουήλ Μηχανικών Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών (Κοζάνη)
Κιάιτσης Τρύφωνας Μηχανικών Ορυκτών Πόρων (Χανιά)
Κίτσου Παρασκευή Μαρία Οικονομικών Επιστημών (Θεσσαλονίκη)
Κολικόπουλος Χαρίσης Δασοπονίας & Διαχείρισης Φυσικού Περιβάλλοντος (Δράμα)
Κολτσανίδου Φανή Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Ιωάννινα)
Κοντογιάννης Κωνσταντίνος Οικονομικών Επιστημών (Ρέθυμνο)
Κύκος Χρήστος Ευελπίδων (ΣΣΕ) - Όπλα
Κώστας Θωμάς Εκπαιδευτικών Μηχανολόγων Μηχανικών (Μαρούσι)
Λαΐδης Ορέστης Αγρονόμων & Τοπογράφων Μηχανικών (Θεσσαλονίκη)
Λαμπή Πελαγία Διαχείρισης Περιβάλλοντος & Φυσικών Πόρων (Αγρίνιο)
Λάτμος Αθανάσιος Ηλεκτρονικών Μηχανικών Τ.Ε. (Θεσσαλονίκη)
Λιάζου Δέσποινα Βιολογίας (Πάτρα)
Λιάζου Ελένη Ιατρικής (Θεσσαλονίκη)
Λιμπάρης Σταύρος Οικονομικών Επιστημών (Θεσσαλονίκη)
Μάντζαρης Αντώνιος Μαθηματικών (Ιωάννινα)
Μαρινίδης Νικόλαος Μηχανικών Παραγωγής & Διοίκησης (Ξάνθη)
Μητσάγγας Δημήτριος Οικονομικών Επιστημών (Βόλος)
Μήτσκου Σωτηρία Νοσηλευτικής Ιωαννίνων
Μπαϊρακταρίδου Ελισάβετ Αγροτικής Ανάπτυξης (Ορεστιάδα)
Μπάρζας Ιωάννης Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών & Πληροφορικής (Ιωάννινα)
Μπόπτση Αναστασία Ιατρικής (Ιωάννινα)
Νίκου Ευαγγελία Μοριακής Βιολογίας & Γενετικής (Αλεξανδρούπολη)
Νιώτη Παναγιώτα Δασοπονίας & Διαχείρισης Φυσικού Περιβάλλοντος (Δράμα)
Παπασυμεών Γεώργιος Εκπ/κών Ηλεκτρολ. Μηχανικών & Εκπ/κών Ηλεκτρον. Μηχανικών (Μαρούσι)
Παρίσης Αλέξανδρος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών (Βόλος)
Παρίσης Δημήτρης Μαθηματικών (Ιωάννινα)
Περδικόπουλος Κωνσταντίνος Αγροτικής Ανάπτυξης (Ορεστιάδα)
Πέτλης Ευάγγελος Χημικών Μηχανικών (Θεσσαλονίκη)
Πολατίδης Γεώργιος Οικονομικών Επιστημών (Κομοτηνή)
Ράλλης Παναγιώτης Μηχανικών Παραγωγής & Διοίκησης (Ξάνθη)
Σταλένης Χρήστος Εσωτερικής Αρχιτεκτονικής, Διακόσμισης & Σχεδιασμού Αντικειμένων (Αθήνα)
Στόιτση Μαριαλένα Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (Θεσσαλονίκη)
Τζούμτσης Ραφαήλ Αστυφυλάκων
Τσελίδης Ακύλας Μηχανικών Πληροφορικής Τ.Ε. (Καβάλα)